Кошик
16 відгуків
Комплекти пневмопідвіскі
+380 (97) 088-68-76Подбор-Консультация
Додати відгук

Додаткова пневмопідвіска Опель Віваро

Додаткова пневмопідвіска Опель Віваро

Додаткова пневмопідвіска Opel Vivaro

 

При боротьбі з м'яким якістю задка на наших авто, були випробувані передні пружини. Годину прийшов до пневмо. Пошук в інеті, покупка через нову пошту, лежали в гаражі з 27.12.16. Так, можна встановити у хлопців на СТО, даті грошів, а сам що? Головне що сам процес установки і що для цього треба не таке і складні. І так.

Все дуже просто, ніж ми думаємо. Ставитимемо на заводські кріплення без внесення змін у конструкцію та з можливістю повернути все назад (пружини).

Насамперед відкручуємо внизу амортизатори, накидаємо стяжки на пружини і піднімаємо домкратом обидві сторони. Упори під колеса, що б не покотилася! Колеса не знімаємо. Витягуємо пружини, відкручуємо пластину-опору з відбійником верхню (чотири болта під 13 ключ).

Беремо пластину, знімаємо з неї гумову подушку, та що під пружину, і болгаркою зрізаємо випуклу срередину як на фото. Приступаємо до збірки лівого і правого боку з подушкою. Чому на всі боки, тому що на подушках приєднані трубки зі зміщенням. Виставляємо подушки по середині пластини, щоб відчини співпали з балкою. Робимо по два відчини (на 10) і прикручуємо болтами. Нам потрібно 6 болтів на 10 до 3,8 див. Так само в районі приєднання штуцера до подушки треба трохи зрізати бортик пластини. Все це ставимо на машину і прикручуємо до кузова болтами 4 шт. У нижній частині я залишив прокладку під пружину. Зі зворотного боку, обрізавши частину опорної шайби від передніх стійок з авео (в гаражі валялися) прикручуємо. Шайба ця зручна тім, що прогумована і опуклість якраз лягає в балку. Під'єднуємо трубки, виводимо штуцер для підкачки, і трішки качаємо. Знімаємо з домкратів, перевіряємо на витік повітря мильним розчином, виставляємо по висоті.

 

Середина не потрібна.

 

Ліва та права пневмоподушках в зборі

 

Мінімальна та максимальна висота

 

Ціна питання: 3400 грн. Замовлення оформлював на pnevmoressora.com

Всім добра та удачі на дорогах!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner